Rekapitulace webináře Unicorn Network – důležité momenty
11.listopadu 2018
Prezentuje: Cate Kozikowski


Tento webinář je vlastnictvím United American Capital Corporation, Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc., Twnkl Estate, Inc., a nesmí být nahráván a distribuován veřejnosti. Jakékoliv přepisy/ překlady poskytované " Síla MY " nejsou oficiální. Počkejte prosím na oficiální anglické rekapitulace a překlady, kde jsou uvedeny kompletní podrobnosti, prezentované během jakéhokoli webináře.

Odmítnutí odpovědnosti: Vždy jste osobně zodpovědní za své vlastní jednání a nic, co je obsaženo v tomto oznámení, nebo ve webináři,by nemělo být z jakéhokoli důvodu bráno, jako rada. Proveďte svou vlastní analýzu a promluvte se svými vlastními odborníky, před přijetím jakýchkoli rozhodnutí, například těch, které se týkají zdraví, financí, daní a podnikání. Rozhodnutí o koupi digitálních Fractional Owner Rights (F.O.R.) musí vždy vycházet pouze z informací uvedených na webové stránce a žádná z informací sdílených v žádném webináři není pro společnost právně závazná, pouze obsah přímo na webových stránkách společnosti TwnklEstate je právně závazný.

 

Téma v tomto přehledu:

1. Biggest Talent

2. Oslava 7. výročí Unicorn Network

 

VŠECHNO NEJLEPŠÍ VŠEM ČLENŮM UNICORN A GRATULUJEME FINALISTŮM BIGGEST TALENT!

Oslava začala s krásnou písečkou Rex Revol, “Praise all the Brave” která oslavuje všechny statečné veterány, poskytovatele první pomoci a všechny statečné lidi na tomto světě, kteří se obětují, aby nám pomohli všem. Stejně jako dnes je Den veteránů v USA, Den vzpomínek a mnoho dalších míst oslavují společně tento zvláštní den, je důležité si je dnes a každý den pamatovat. Takže nejdřív děkujeme a pamatujeme si VŠECHNY STATEČNÉ.

 

Webinář, který dnes představila Cate Kozikowski (generální ředitel Unicorn Network), byl oslavou 7. výročí založení společnosti Unicorn Network, kde zakladatelé sdíleli své pozdravy, díky a přání všem. Udělali jsme si výlet do paměťového pruhu tak, abychom mohli mluvit a sdílet kroky, které jsme podnikli, jak se Unicorn Network vyvíjel v průběhu let, držet se našeho původního plánu (poskytovat více soukromí, více obchodů, více výhod a více přátel), jak jsme říkali již v prvních dnech WAZZUBu, zatímco i nadále sdílíme náš úspěch.

 

 

Začali jsme slavit v našem BIGGEST TALENT a oznamujeme naše 4 finalisty, z nichž mnozí sdíleli pozdravy, představující sebe, sdíleli své vzrušení, poděkovali svým fanouškům, kteří pro ně hlasovali, a povzbuzovali je, aby v této fázi nadále hlasovali.

 

4 finalisté jsou:

Yanina Chiesa z Argentiny

Lory Melody z Pobřeží slonoviny

Micaela Abreu z Portugalska

Laura Maier z Rumunska

Gratulujeme všem soutěžícím, zejména našim finalistům!

 

Takže co budes BIGGEST ATLENT?

 

Fáze 5: Velká závěrečná show se uskuteční 1. prosince 2018 v 11 hodin USA pacifického času.

 

Bylo hlášeno, že někteří finalisté potřebovali ještě trochu času na přípravu cesty, a proto byli pozváni do Las Vegas pro Most Famous Awards Show (která se bude konat v březnu 2019) a Grand Final Show se bude konat online 1. prosince.

Bylo také odhaleno, že Maya Pop by byla jedním ze tří významných rozhodčích, kteří se zúčastní Big Final Show. Další dvě Celebrity rozhodčích budou ohlášeni 1. prosince.

 

Bylo také oznámeno (kvůli časovým omezením), že 111 vítězů rozhodčích soutěže Biggest Talent bude oznámeno a zveřejněno na webových stránkách Biggest Talent v úterý 13. listopadu (čas společnosti). Takže pokud jste některý z rozhodčích, podívejte se pro toto oznámení v úterý. Vítěz Grand Prize v soutěži rozhodčích bude také pozván do Las Vegas na Most Famous Awards Show v březnu 2019, místo Big Final Show.

 

Tak kdo bude největším talentem roku 2018?

Hlasujte od 1. prosince 2018 v 11 hodin v USA.

https://biggesttalent.com

 

 

Oslava trvala a hovořili jsme o Unicorn Network a kde to všechno začalo, před 7 lety.

 

Pro ty, kteří neví, tak tedy zpět na 11.11.11 v 11:11 hod. To se narodil WAZZUB, první stránka online Unicorn Network. Dnes je obzvláště příznivá oslava pro rok 2018, kdyžsečtete všechny číslice, rovnají se také 11; tak dnes je také 11/11/11 (o 7 let později). V té době (před 7 lety) Pak (před 7 lety) první stránka jednoduše řekla: Pozvěte ostatní, abyste se mohli zdarma připojit a my s vámi sdílíme náš úspěch. Bylo nás více než 4000 zakládajících členů, kteří to udělali, a společně jsme s mocí síly “MY” plnili naše cíle a sny. (Děkuji všem členům UFM)

V průběhu let jsme měli spoustu skvělých nápadů (jak víte, že vliv je jedna z našich základních hodnot a v mnoha našich projektech a webových stránkách můžete vidět značky našich členů); abychom láskyplně a žertovně odkazovali na náš projekt jako "největší světový projekt", protože to je opravdu stále se rozšiřující vize a síť, kterou jsme společně vytvořili. Takže v průběhu času jsme konsolidovali všechno pod naší operační společnosti Unicorn Network a sdíleli našich 8 základních hodnot se světem.

https://www.unicorn.network/

 

Unicorn Network

 

 

Jedním z věcí, které sdílíme během webináře, je to, že "Unicorn Network je pro všechny lidi, kteří chápou, že každá lidská bytost je jedinečná a že každý člověk má právo být respektován tak, jak je." Tato filozofie probíhá hluboko dovnitř, zvláště když RESPEKT je naše první jádro hodnoty. Více respektu, větší jistota, více soukromí, více kvality, více výhod, větší vliv, větší rodina a větší charita - to je 8 základních hodnot Unicorn Network.

 

Časem jsme dospěli k závěru, že potřebujeme maximální ochranu soukromí, maximální bezpečnost a maximální kvalitu, stejně jako mnoho dalších podniků, které se chtějí připojit k našemu obchodnímu modelu a síti, a proto jsme vytvořili řešení SafeZone.

https://safe.zone

 

 

Přestože Unicorn Network je americká společnost s centrálou v Las Vegas v Nevadě, jsme globální skupinou společností s členy ve více než 230 různých regionech a zemích po celém světě. Jak bylo poznamenáno, Unicorn Network je o podnikání (především reklama a elektronický obchod) a v průběhu let jsme se dozvěděli, že podnikání na celosvětové úrovni se nedá snadno uskutečnit a to jak na straně obchodu, tak pro spotřebitele, zvláště když se jedná o více zapojených měn. Tak jako způsob, jak tento problém vyřešit, byla vytvořena Rainbow Currency.

 

Byl spoluzaložena více než 3 400 lidmi, z celého světa. Rainbow Currency se narodila pouze před rokem. Vedená lidmi, podporovaná Unicorn Network a SafeZone a stále častěji využívaná v každodenních transakcích po celém světě, YEM (Vaše denní peníze) dělá velké kroky každý den.

https://rainbowcurrency.com

Současně, zatímco měna RainbowCurrency právě začínala, jsme si uvědomili, jak náročné a nebezpečné jsou veřejné blockchain a tak jsme vytvořili vlastní vlastní blockchain TwnklChain pro naši Rainbow Currency a související mince / tokeny. S TwnklChainem můžeme mít transakce 100% bezpečné, 100% soukromé, 100% transparentní, 100% rychlé, 100% levné, 100% právní a 100% pohodlné. Tak se to stalo, abychom mohli chránit naši Rainbow Currency a umožnit její růst naplno.

https://twnklchain.com

 

V prvním roce Rainbow Currency je již akceptováno pro platby:

Nemovitosti (TwnklEstate Coin (TEC) pro TwnklEstate)

Energie (Solární token (SOLR) pro solární energii)

Doprava (mince TwnklMobility (TMC) a TwnklCar)

Dovolená (TwnklVacation Coin (TVC) a International Vacation Club)

Marketing (Cashback Marketing (CBMD / CBMT) pro reklamu a marketing v rámci Unicorn Network a SafeZone)

Domácnost a předměty každodenní potřeby (TwnklBds)

 

A to je jen v prvním roce, existuje mnoho dalších věcí, které přijdou, protože Rainbow Currency (YEM) se opravdu stává každodenními penězi.

 

 

Pro ty, kteří se ptají: "Proč jsem o tom předtím neslyšel?"

 

Je to proto, pouze do sítě SafeZone a Unicorn Network můžete přijít pouze na pozvání. Prostřednictvím našeho inovačního obchodního modelu pro sdílení úspěchů používáme Invitation Marketing k růstu našeho členství. Tím je pro každého jednoduché, aby se účastnil společně a sdílel náš úspěch. Vše, co musíte udělat, je pozvat ostatní, aby se připojili zdarma. Poskytujeme odkazy na zvací linky, které vám usnadní sdílení. Další informace:

https://wesharesuccess.com

 

Pokud nejste ještě členem a chcete se připojit, promluvte s osobou, která vás pozvala, abyste zjistili, o co jde, a požádejte ji, aby vámdali zvací link. Nebo pokud nikoho neznáte, můžete nás najít na sociálních médiích nebo v našich komunitách a zeptat se. Jsme si jisti, že najdete někoho, kdo s vámi bude sdílet pozvání. Koneckonců jstaráme se a sdíleli.

Další vývoj, jako je Unicorn Network a SafeZone, se neustále rozšiřuje a projekty se vyvíjejí, vždy se zlepšujeme. Nejnovější vylepšení naleznete v historii peněženky PerNum. Nyní můžete vidět celkový zůstatek na pravé straně. A my jsme také učinili proces logování funkčnější, když jsou již přihlášeni k jinému webu naší sítě.

https://pernum.com/

 

Šťastné oslavyvšem! Waazzzuuubbbbb! Děkujeme všem, kteří dělají Unicorn Network. Děkujeme všem za sdílení v našich slavnostních dnech, všechno nejlepší pro všechny, děkujeme vám znovu všem STATEČNÝM lidem na světě a my všichni se uvidíme příště.

 

 

S vaším úspěchem v mysli,

Cate Kozikowski a

Váš tým podpory WAZZUB

 

***

Unicorn Network Community Novinky:

Raffaele uspořádá fotografickou soutěž na téma "kouzlo FALL FOLIAGE" s 3 cenami v YEM (50 000 YEM, 25 000 YEM a 10 000 YEM).

Jak se zapojit?

Odeslání jedné fotografie v elektronické podobě nejpozději do 30. listopadu 2018 v 24:00.

Více informací:

http://laprosila.infinimarketing.net/photo-contest-the-charm-of-fall-foliage.php

***

 

Další informace od podpory:

Potřebovat pomoc? Použijte šikovný šuplík SUPPORT v SafeZone.

https://www.safe.zone


 

Pro všechny Unicorn Network:

Přihlaste se a přečtěte si rekapitulaci a zaregistrujte se pro webináře zde: https://www.safe.zone (WEBINARS hexagon)

 

Pro všechny informace o webináři Rainbow Currency:

Přečtěte si r rekapitulaci a zaregistrujte se pro webináře zde:

https://www.rainbowcurrency.com (tlačítko WEBINAR RECAPS z menu)

 

Nezapomeňte se podívat na Radio Safe Show také!

Vysílání probíhá každý čtvrtek od 9 do 10 hodin v USA. Poslouchejte živě a podívejte se na minulé přehlídky: https://www.safe.zone (šestiúhelník RADIO SHOWS)

***


 

5 kroků denně na plán zvýšení své osobní provize a bonusů.

(A jako vždy, NE SPAM a ČESTNOST VŽDY)

 

1) Přihlaste se do WSS a získejte odkaz na kampaň. Právě teď, Solario a Invitation Marketing jsou skvělé pro použití.

 

2) Posílejte informativní příspěvky ve všech vašich sociálních médiích. Připomenutí, pokud máte zájem, se připojte k MIND prostřednictvím našeho odkazu (viz níže). Nemusíte vždy dát odkaz na pozvánku, jednoduše požádejte o to, aby váM zainteresovaní lidé napsali.

 

3) Mluvte s lidmi, se kterými se setkáte o UN, RC, Solario.

 

4) Vložte reklamy do BEZPLATNÝCH zdrojů ve vaší oblasti. Například v USA je Craigslist.

 

5) Uveďte své odkazy do bezplatných zdrojů, jako jsou poštovní zásilky a dopravní výměny. A každý den věnujte malý čas těm, kteří mohou propagovat.

 

Pokud jste byli zodpovědní za 100 prodaných solárních tokenů každý měsíc a 5 nových aktivních členů affiliate pro svou hru TWNKL 5x5, vyplňovali byste vaše osobní úspěchy pravidelně měsíc po měsíci. Přemýšlejte o tom, jak rychle budete schopni dosáhnout všech svých osobních cílů úspěchu!

 

NAVZÁJEM SI POMÁHAT

Zveřejněte své skvělé nápady v naší komunitě!

VŠECHNY VÍTÁME!

 

***

BUĎTE S NÁMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH!

 

Můžete se také s námi spojit přes internet. Hodnotíme Vaši podporu, lajkujeme, sdílíme a komentujeme. Děkuji!

Počínaje 7. červencem 2018 přidáme Minds.com do našeho pravidelného zasílání sociálních médií. Minds je sociální síť, která sdílí mnoho hodnot, které děláme v síti Unicorn. Pokud byste nás chtěli podpořit na Minds, připojte se prostřednictvím našeho odkazu, abychom mohli shromažďovat žetony, které se budou používat pro více pohledů na naše příspěvky, a pak rostou rychleji.

https://www.minds.com/register?referrer=UnicornNetwork

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Facebooku

https://www.facebook.com/UnicornFoundationOfficial

https://www.facebook.com/UnicornNetworkOfficial/

https://www.facebook.com/SafeZoneOfficial/

https://www.facebook.com/RainbowCurrency

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Twitteru

https://twitter.com/UnicornFndtion

https://twitter.com/UnicornNetwork

https://twitter.com/SafeZoneInc

 

Můžete být také s Rainbow Currency Foundation!

Twitter: https://twitter.com/RainbowCurrency

Reddit: https://www.reddit.com/r/RainbowCurrency/

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2735483

Facebook: https://www.facebook.com/groups/531871263858847

Telegram: https://t.me/joinchat/IGdYD0UEDO7YmEWg3VZWww

 

Připojte se k odkazům na sociálních sítích společnosti Solario!

Facebook: https://www.facebook.com/SolarioOfficial

Facebook skupina:

https://www.facebook.com/groups/684744401696132

Twitter: https://twitter.com/SolarioOfficial

Reddit: https://www.reddit.com/r/Solario

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3453824

Telegram: https://t.me/solarioofficial


 

 

***

 

Odmítnutí odpovědnosti třetích stran sociálních médií

 

Unicorn Network využívá webové stránky a aplikace třetích stran pro marketing a často požádá členy, aby dobrovolně spolupracovali s těmito službami, aby se zvýšil dosah našich příspěvků. Nicméně, pokud není výslovně uvedeno, Unicorn Network neposkytuje záruku bezpečnosti nebo bezpečnosti těchto služeb a členovi je doporučeno, aby tyto služby využíval s vědomím, že jakékoli problémy, které mohou vzniknout jejich používáním, nespadají do odpovědnosti Unicorn Network.

 

***

** Připomenutí pro všechny členy: ** Máme přísnou politiku proti spamu. Buďte profesionální při sdílení odkazů na kteroukoli z našich nabídek. Bylo zjištěno, že někteří členové posílají své odkazy na jiné stránky a na Facebookové skupiny. ** Toto je nevyžádaná pošta !!! ** Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na jiných stránkách nebo ve skupinách, pokud to není stránka nebo skupina specificky nastavená pro sdílení obchodních příležitostí. Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na časové ose jiné osoby, na žádné sociální stránce, pokud vám to nedovolí. Prosím, buďte ohleduplní a profesionální. Děkuji.

 

Pokyny pro pozvání členů

*** Vážení členové,

Naše Rainbow Currency je velmi vzrušující příležitostí pro všechny členy a pro budoucnost obchodu a finančních transakcí.

Víme, že každý je velmi nadšený a inovativní při podpoře naší Rainbow Currency z tohoto výskytu jednou za život.

Jako vždy chceme mít na paměti pověst společnosti a samozřejmě při propagaci je několik věcí, které je třeba věnovat:

 

A. Při překládání informací musí být obchodní značky v angličtině. Rainbow Currency, Twnkl, Glitter, Rainbow, SafeZone atd. Musí být v angličtině.

 

B. Vždy poskytněte přesné informace na firemních stránkách jako informační pokyn. Nedělejtete divoké tvrzení nebo změnu významu cokoli. Pokud si nejste jisti, co znamená něco, objasněte.

 

C. Ujistěte se, že jste v souladu s místními a mezinárodními antispamovými předpisy týkajícími se e-mailů. Pokud používáte zásilky, měli byste si být jisti, že ti, kterým posíláte e-maily, jsou přihlášeni k přijímání e-mailů. Pokud posíláte e-maily přátelům / rodině, ujistěte se, že respektujete jejich přání, pokud vás požádají, abyste jim nepředávali nabídky.

 

D. Nikdy nepoužívejte naše Mailaxy pro jakékoli marketingové zásilky. Je určen k použití pouze pro osobní potřebu. Účty mohou být uzavřeny, pokud se dostaneme do seznamu na černé stránce kvůli členům, kteří používají Mailaxy k marketingu a jsou označeni jako spam.

 

E. V sociálních médiích, jako je Facebook, Twitter atd., Vždy dodržujte jejich podmínky používání.

* Nikdy nezveřejňujte své odkazy nebo propagační akce na stránce profilu kteréhokoli jiného člena. Pokud zveřejníte na svém profilu, ti, kteří vás budou sledovat, uvidí, zda budou sledovat vaše příspěvky.

* Nikdy nereagujte na příspěvek někoho jiného nebo na komentář s odkazy či propagacemi.

* Pokud patříte do skupin, které vám umožňují post marketing, a existuje jich mnoho, ujistěte se, že budete dodržovat jejich pravidla a nebudou je zaplavovat stálými příspěvky. Sledujte, co ostatní dělají jako skupina. Pokud je v této skupině několik stovek nebo tisíc aktivních lidí a pouze jedna osoba vysílá stejnou věc každých 5 minut nebo každou hodinu, nedělejte to samé, jen proto, že to jedna osoba dělá. Proveďte to, co je pro tuto skupinu obvyklé.

 

F. Neustálé označování náhodných lidí ve vašich příspěvcích. Tato funkce je určena k označování osoby, která může být v obraze, nebo označit někoho, kdo musí věnovat pozornost danému příspěvku, protože je pro něj relevantní.

 

G. Nepřiřazujte lidi do skupin bez jejich svolení. To se mi stává po celou dobu a je to velmi nepříjemné. Můžete posílat pozvánky, které dávají osobě možnost připojit, ignorovat nebo jednoduše smazat vaši žádost.

 

H. Mnoho členů zveřejnilo marketingový materiál, který lze použít a sdílet, grafiku a videa, které lze sdílet, a nápady týkající se lepších marketingových postupů. Mějte vždy na paměti personalizaci věcí, které používáte, a ujistěte se, že informace jsou přesné. Pokud vidíte něco, co se vám líbí, které nebylo dáno sdílet nebo používat, vždy kontaktujte vlastníka tohoto materiálu a požádejte o jeho svolení, než něco uděláte.

 

I. Pokud vytvoříte své vlastní stránky, skupiny, blogy atd., Ujistěte se, že dodržujete podmínky používání hostitele. Ujistěte se, že dodržujete naše pokyny pro affiliate pro sociální média a internetovou aktivitu. Můžete je zobrazit zde:

 https://drive.google.com/open?id=1Vf4BCQNWKuzCCcaGbF4uWxKe2l0aQfbh Konec***

 

***

 

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky jsou hostovány na celosvětovém webu, přístup může být dostupný iv jiných zemích. Jsme rádi, že obsah, software, produkty a / nebo služby jsou k dispozici pro lidi v kterékoli zemi, kde je to zákonné. I když momentálně nejsme obeznámeni s žádnou zemí, která zakazuje informace tohoto typu, ani konkrétně s informacemi, které poskytujeme, nepředstavujeme si, že materiály na webových stránkách jsou vhodné nebo legální pro použití v jakémkoli místě mimo Spojené státy. Zákony týkající se používání obsahu, softwaru, produktů a / nebo služeb přes internet se mohou lišit v různých zemích. Pokud máte přístup k našim webovým stránkám z místa mimo Spojené státy americké a vy sami jste odpovědní za dodržování všech platných zákonů příslušné jurisdikce. Přístup na webové stránky je zakázán v jakékoli zemi, kde je obsah považován za nezákonný nebo kde je v rozporu s předpisy.

 

***

Odmítnutí odpovědnosti za výši provize:

Bylo vynaloženo veškeré úsilí, abychom přesně reprezentovali náš projekt. Všechny příklady výsledků nelze interpretovat jako příslib nebo záruku výdělků. Vaše úroveň úspěchu při dosahování výsledků na našich webových stránkách, závisí na čase, který věnujete projektu, na vašich znalostech a na různých marketingových dovednostech. Jelikož se tyto faktory liší podle jednotlivců, nemůžeme zaručit žádný úspěch ani konkrétní výsledek. Nejsme zodpovědní za žádné vaše akce. Materiály na našich webových stránkách mohou obsahovat informace, které obsahují nebo vycházejí z výhledových prohlášení. Výhledová prohlášení poskytují naše očekávání nebo prognózy budoucích událostí. Toto prohlášení můžete identifikovat tím, že se netýkají pouze historických nebo aktuálních skutečností. Používají se slova, jako je "předvídat," "odhadovat", "očekávat", "projektovat", "zamýšlet", "plánovat", "věřit" a další slova a pojmy obdobného významu v souvislosti s popisem potenciálních výsledků zisku.

 

Copyright © United American Capital Corporation, Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc., Twnkl Estate, Inc.
Všechna práva vyhrazena.