Rekapitulace webináře Unicorn Network – důležité momenty
29.října 2018
Prezentuje: Cate Kozikowski


Tento webinář je vlastnictvím United American Capital Corporation, Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc, Twnkl Estate, Inc. a nesmí být nahráván a distribuován veřejnosti. Jakékoliv přepisy/ překlady poskytované " Síla MY " nejsou oficiální. Počkejte prosím na oficiální anglické rekapitulace a překlady, kde jsou uvedeny kompletní podrobnosti, prezentované během jakéhokoli webináře.

Odmítnutí odpovědnosti: Vždy jste osobně zodpovědní za své vlastní jednání a nic, co je obsaženo v tomto oznámení, nebo ve webináři,by nemělo být z jakéhokoli důvodu bráno, jako rada. Proveďte svou vlastní analýzu a promluvte se svými vlastními odborníky, před přijetím jakýchkoli rozhodnutí, například těch, které se týkají zdraví, financí, daní a podnikání. Rozhodnutí o koupi digitálních Fractional Owner Rights (F.O.R.) musí vždy vycházet pouze z informací uvedených na webové stránce a žádná z informací sdílených v žádném webináři není pro společnost právně závazná, pouze obsah přímo na webových stránkách společnosti TwnklEstate je právně závazný.

 

Téma v tomto přehledu:

1. Biggest Talent.

2. TwnklEstate.

3. RC majitelé s nevyřešenými problémy v TwnklChain.

4. Cashback Marketing.

5. Převod YEM to TVC or TMC.

6. Použití Free YEM.

7. První aukce CryptoCar na TwnklBds.

8. Speciální nabídka.

9. Více o TVC and TMC.

10. TwnklChain důkaz o vkladu


 

Cate Kozikowski (generální ředitel Unicorn Network) otevírá webinář a vítá každého. Cate sdílí zajímavé aktualizace, týkající se výše uvedených témat v dnešním webináři.


 

1. Největší talent:

Biggest Talent,dnes začíná 3. kolo v bitvě zemí.

Navštivte stránku BiggestTalent.com a hlasujte pro své oblíbené.

Bitvy budou probíhat během několika dní a všechny 4 bitvy se začnou dnes.

Takže přihlaste se a hlasujte. V tomto kole hlasujeme, aby poslední čtyři soutěžící soutěží se ucházeli o Velkou cenu, takže jsou to velmi důležité bitvy.

Jako soudce, vaše hlasování je vaším losem vyhrát také. Máme soutěž soudců, takže do Las Vegas bude pozván jeden šťastný člověk, který se zúčastní Big Final Show jako člen živého publika a mnoho dalších rozhodčích může vyhrát nějaké další YEM. Takže se ujistěte, že jste to zkontrolovali a hlasovali v tomto posledním kole bitvy o země.

https://www.biggesttalent.com/


 

2. TwnklEstate:

TwnklEstate má dvě nové funkce. Neváhejte

- Pro naše 3 nemovitosti společnosti TwnklEstate byly již prodány vlastnické práva Fractional Owner Rights (F.O.R.).https://twnkl.estate.com/


 

3. Držitelé Rainbow Currency (RC) s nevyřešenými problémy před TwnklChain:


 

Pro držitele RC, kteří prodělali jednu z níže uvedených situací:

Ztracené RC z Octaex, nebo

zpoždění přenosu v okamžiku spuštění TwnklChain ze společnosti SouthXchange, která způsobuje pozdější přenos, nebo

Mylně převeden na adresu smlouvy před termínem TwnklChain, nebo

Byli jste obětí podvodu nebo krádeže Rainbow Currency před spuštěním společnosti TwnklChain

Jedná se o specifické skupiny, které mohou v těchto případech kontaktovat podporu nápravy, pamatujte, že potřebujete svůj důkaz, takže se ujistěte, že ho máte.

Rozumí se tomu, že pro ty, kteří měli problémy s přenosem v době spuštění TwnklChain, převody musely být dokončeny před 14 hodinou amerického pacifického času 14. srpna 2018, pokud kontaktujete podporu, ujistěte se, že jste dokončili svou část před termínem. Cokoliv, co se děje po termínu, nebude zohledněno.

Pro ty postižené skupiny RC držitelů prosím použijte Hexagon podpory. Zvolte jako své téma "Rainbow Currency" a vaše první zpráva bude v podstatě zahrnovat číslo vašeho PerNum a vaše detaily (co se stalo). Poté vám tým podpory poskytne e-mailovou adresu, na kterou zašlete důkaz, a je velmi důležité, abyste to okamžitě učinili. Poté vám bude Support opět kontaktovat, jakmile tuto záležitost prošetří a rozhodne se.

Nezapomeňte, že budete muset mít důkaz o vašem nároku, aby mohl být ověřen. Pro ty, kteří si mylně přesunuli na adresu smlouvy, je váš důkaz pouze transakční zmatek a support nepotřebuje screen, protože vidí přímo na blockchain, co se stalo a kdy se to stalo. V případě Octaex, SouthXchange (a dalších nároků) však budete muset poslat nějaký důkaz (snímky obrazovky a další relevantní informace, které můžete mít). Bez ohledu na to, co musíte ověřit jako své nároky. Uvědomte si tyto věci.

Tímto způsobem, pokud jste jedním z dotčených držitelů RC a podpora vám pomůže, budete mít YEM včas, pokud se chcete nakoupit nové mince, TMC nebo TVC.


 

4. Cashback Marketing:

Pro členy, kteří čekají na vrácení peněz, které jsou na CBM, pracujeme na tom právě teď a měli bychom vám dát vědět další informace příští den nebo dva, takže si toho buďte vědomi.


 

5. Převod YEM na TVC nebo TMC:

Ano, budete moci převést YEM na TwnklVacation Coin (TVC) a TwnklMobility Coin (TMC).

Konverze bude mít pevnou sazbu 100 YEM za minci.

Konverze se uskuteční prostřednictvím služby TwnklBuy.

Ne, nebudete moci používat YEM zdarma ke konverzi na TVC nebo TMC (to by bylo příliš složité).

Začíná se ve čtvrtek 1. listopadu 2018 (tichomořský čas USA).

Traje do 15. listopadu.


 

6. Použití Free YEM:

Pochopte, že vaše volné YEM jsou určeny především pro nakupování. To je to, o čem je YEM (Vaše každodenní peníze). Budete jej moci vynaložit na věci, které potřebujete ve svém každodenním životě, jako nové auto nebo nový dům.

Můžete použít zdarma YEM na Twnklbds, Cashback Marketing, Ebooks, Solario nebo pokud kupujete obchodní balíček prostřednictvím SafeZone. To jsou hlavní místa, kde můžete v tuto chvíli používat svoje bezplatné YEM.

Cate se omlouvá za jakýkoli zmatek, který se mohl během víkendu stát o bezplatném YEM a novodobých mincích, ale teď už víme, jak je situace.


 

7. První aukce CryptoCar na TwnklBds:

Pro ty, kteří mají zájem o první CryptoCar (zakoupený s YEM) na TwnklBds, který začíná dnes 29. října 2018.

https://www.twnklbds.com/


 

8. Speciální připomínka nabídky:

Pro ty, kteří se účastní Speciální nabídky, vyčleňujeme množství nových mincí k tomu potřebných. Ujistěte se, že máte platby okamžitě, aby vaše objednávka byla potvrzena, protože je k dispozici pouze omezený počet balíčků.


 

9. Více o TVC a TMC:

Cate sdílí trochu podrobněji to, jak užitečné budou mince TwnklMobility (TMC) a mince TwnklVacation (TVC). Jak bylo uvedeno výše, Unicorn Network se zaměřuje především na automobily, protože to byla jedna z nejžádanějších položek, které lidé chtějí s YEM kupovat. Takže, Unicorn Network pracuje na cestě, kde si můžete s vozem TwnklMobility koupit zbrusu nové auto. Nyní, pokud nemáte zájem o koupi automobilu, ale možná byste chtěli jen sdílet auto (možná stačí, abyste si dělali nějaké pochůzky zde nebo tam, nebo si opravdu nepřejete, aby vynaložil celý náklad na vlastnictví auta), pracujeme na modelu sdílení vozidel; a další úžasná věc je, pokud nemáte zájem sdílet auto, ale místo toho sdílet zisky na tomto modelu, budete to moci udělat. Ale brzy o tom budeme mít mnohem víc informací.


 

Pro TVC bude s tím spousta různých věcí, klub dovolených přijímá TwnklVacation Coins, International Vacation Club (IVC); budete mít členství, jehož poplatky můžete zaplatit prostřednictvím TVC (stejně jako s USD a EUR); a budete moci rezervovat všechny druhy prázdnin (s TVC). Zvláště pokud máte zájem o příchod do Las Vegas (tam je spousta věcí a Unicorn Network má spoustu věcí, které jsou ve Vegas) nebo mnoha jiných destinací po celém světě, budete mít možnost vychutnat si skvělou zábavu , pobyt na fantastických místech a jídlo v různých zařízeních při návštěvě Las Vegas a mnoho dalších. To je jen začátek.

Můžete se podívat na nový domov Mezinárodního rekreačního klubu zde:

https://ivc.travel


 

Takže, pamatujte na tyto aspekty ohledně některých těchto mincí (TMC a TVC) a způsobu, jakým budou použity, abyste mohli udělat opravdu moudré rozhodnutí, dokud je konverze otevřena.


 

10. TwnklChain Doklad o sázce:

Pro ty, kteří mají zájem o TwnklChain doklad o sázce (TC PoS), bude v pátek v našem obvyklém čase (11 hodin, americký tichomořský čas) webinář, který krok za krokem projde procesy PoS.


 

Cate měla webinář krátký (hodně se děje a všichni jsou zaneprázdněni), sdílí jen některá rychlá a důležitá oznámení pro každého. Připomínáme všem, že samozřejmě, jak je obvyklé, jsou naše aktualizace zveřejňovány prostřednictvím našich kanálů, jakmile budou k dispozici.


 

Cate zavírá webinář a vyjadřuje své uznání, děkuje všem za svůj čas a přeje jim to nejlepší.


 

S vaším úspěchem v mysli,

Cate Kozikowski a

Váš tým podpory WAZZUB


 


 

***


 

Unicorn Network Community Novinky:

Raffaele uspořádá fotografickou soutěž na téma "kouzlo FALL FOLIAGE" s 3 cenami v YEM (50 000 YEM, 25 000 YEM a 10 000 YEM).

Jak se zapojit?

Odeslání jedné fotografie v elektronické podobě nejpozději do 30. listopadu 2018 v 24:00.

Více informací:

http://laprosila.infinimarketing.net/photo-contest-the-charm-of-fall-foliage.php

***

 

Další informace od podpory:

Potřebovat pomoc? Použijte šikovný šuplík SUPPORT v SafeZone.

https://www.safe.zone


 

Pro všechny Unicorn Network:

Přihlaste se a přečtěte si rekapitulaci a zaregistrujte se pro webináře zde: https://www.safe.zone (WEBINARS hexagon)

 

Pro všechny informace o webináři Rainbow Currency:

Přečtěte si r rekapitulaci a zaregistrujte se pro webináře zde:

https://www.rainbowcurrency.com (tlačítko WEBINAR RECAPS z menu)

 

Nezapomeňte se podívat na Radio Safe Show také!

Vysílání probíhá každý čtvrtek od 9 do 10 hodin v USA. Poslouchejte živě a podívejte se na minulé přehlídky: https://www.safe.zone (šestiúhelník RADIO SHOWS)

***


 

5 kroků denně na plán zvýšení své osobní provize a bonusů.

(A jako vždy, NE SPAM a ČESTNOST VŽDY)

 

1) Přihlaste se do WSS a získejte odkaz na kampaň. Právě teď, Solario a Invitation Marketing jsou skvělé pro použití.

 

2) Posílejte informativní příspěvky ve všech vašich sociálních médiích. Připomenutí, pokud máte zájem, se připojte k MIND prostřednictvím našeho odkazu (viz níže). Nemusíte vždy dát odkaz na pozvánku, jednoduše požádejte o to, aby váM zainteresovaní lidé napsali.

 

3) Mluvte s lidmi, se kterými se setkáte o UN, RC, Solario.

 

4) Vložte reklamy do BEZPLATNÝCH zdrojů ve vaší oblasti. Například v USA je Craigslist.

 

5) Uveďte své odkazy do bezplatných zdrojů, jako jsou poštovní zásilky a dopravní výměny. A každý den věnujte malý čas těm, kteří mohou propagovat.

 

Pokud jste byli zodpovědní za 100 prodaných solárních tokenů každý měsíc a 5 nových aktivních členů affiliate pro svou hru TWNKL 5x5, vyplňovali byste vaše osobní úspěchy pravidelně měsíc po měsíci. Přemýšlejte o tom, jak rychle budete schopni dosáhnout všech svých osobních cílů úspěchu!

 

NAVZÁJEM SI POMÁHAT

Zveřejněte své skvělé nápady v naší komunitě!

VŠECHNY VÍTÁME!

 

***

BUĎTE S NÁMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH!

 

Můžete se také s námi spojit přes internet. Hodnotíme Vaši podporu, lajkujeme, sdílíme a komentujeme. Děkuji!

Počínaje 7. červencem 2018 přidáme Minds.com do našeho pravidelného zasílání sociálních médií. Minds je sociální síť, která sdílí mnoho hodnot, které děláme v síti Unicorn. Pokud byste nás chtěli podpořit na Minds, připojte se prostřednictvím našeho odkazu, abychom mohli shromažďovat žetony, které se budou používat pro více pohledů na naše příspěvky, a pak rostou rychleji.

https://www.minds.com/register?referrer=UnicornNetwork

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Facebooku

https://www.facebook.com/UnicornFoundationOfficial

https://www.facebook.com/UnicornNetworkOfficial/

https://www.facebook.com/SafeZoneOfficial/

https://www.facebook.com/RainbowCurrency

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Twitteru

https://twitter.com/UnicornFndtion

https://twitter.com/UnicornNetwork

https://twitter.com/SafeZoneInc

 

Můžete být také s Rainbow Currency Foundation!

Twitter: https://twitter.com/RainbowCurrency

Reddit: https://www.reddit.com/r/RainbowCurrency/

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2735483

Facebook: https://www.facebook.com/groups/531871263858847

Telegram: https://t.me/joinchat/IGdYD0UEDO7YmEWg3VZWww

 

Připojte se k odkazům na sociálních sítích společnosti Solario!

Facebook: https://www.facebook.com/SolarioOfficial

Facebook skupina:

https://www.facebook.com/groups/684744401696132

Twitter: https://twitter.com/SolarioOfficial

Reddit: https://www.reddit.com/r/Solario

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3453824

Telegram: https://t.me/solarioofficial


 

 

***

 

Odmítnutí odpovědnosti třetích stran sociálních médií

 

Unicorn Network využívá webové stránky a aplikace třetích stran pro marketing a často požádá členy, aby dobrovolně spolupracovali s těmito službami, aby se zvýšil dosah našich příspěvků. Nicméně, pokud není výslovně uvedeno, Unicorn Network neposkytuje záruku bezpečnosti nebo bezpečnosti těchto služeb a členovi je doporučeno, aby tyto služby využíval s vědomím, že jakékoli problémy, které mohou vzniknout jejich používáním, nespadají do odpovědnosti Unicorn Network.

 

***

** Připomenutí pro všechny členy: ** Máme přísnou politiku proti spamu. Buďte profesionální při sdílení odkazů na kteroukoli z našich nabídek. Bylo zjištěno, že někteří členové posílají své odkazy na jiné stránky a na Facebookové skupiny. ** Toto je nevyžádaná pošta !!! ** Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na jiných stránkách nebo ve skupinách, pokud to není stránka nebo skupina specificky nastavená pro sdílení obchodních příležitostí. Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na časové ose jiné osoby, na žádné sociální stránce, pokud vám to nedovolí. Prosím, buďte ohleduplní a profesionální. Děkuji.

 

Pokyny pro pozvání členů

*** Vážení členové,

Naše Rainbow Currency je velmi vzrušující příležitostí pro všechny členy a pro budoucnost obchodu a finančních transakcí.

Víme, že každý je velmi nadšený a inovativní při podpoře naší Rainbow Currency z tohoto výskytu jednou za život.

Jako vždy chceme mít na paměti pověst společnosti a samozřejmě při propagaci je několik věcí, které je třeba věnovat:

 

A. Při překládání informací musí být obchodní značky v angličtině. Rainbow Currency, Twnkl, Glitter, Rainbow, SafeZone atd. Musí být v angličtině.

 

B. Vždy poskytněte přesné informace na firemních stránkách jako informační pokyn. Nedělejtete divoké tvrzení nebo změnu významu cokoli. Pokud si nejste jisti, co znamená něco, objasněte.

 

C. Ujistěte se, že jste v souladu s místními a mezinárodními antispamovými předpisy týkajícími se e-mailů. Pokud používáte zásilky, měli byste si být jisti, že ti, kterým posíláte e-maily, jsou přihlášeni k přijímání e-mailů. Pokud posíláte e-maily přátelům / rodině, ujistěte se, že respektujete jejich přání, pokud vás požádají, abyste jim nepředávali nabídky.

 

D. Nikdy nepoužívejte naše Mailaxy pro jakékoli marketingové zásilky. Je určen k použití pouze pro osobní potřebu. Účty mohou být uzavřeny, pokud se dostaneme do seznamu na černé stránce kvůli členům, kteří používají Mailaxy k marketingu a jsou označeni jako spam.

 

E. V sociálních médiích, jako je Facebook, Twitter atd., Vždy dodržujte jejich podmínky používání.

* Nikdy nezveřejňujte své odkazy nebo propagační akce na stránce profilu kteréhokoli jiného člena. Pokud zveřejníte na svém profilu, ti, kteří vás budou sledovat, uvidí, zda budou sledovat vaše příspěvky.

* Nikdy nereagujte na příspěvek někoho jiného nebo na komentář s odkazy či propagacemi.

* Pokud patříte do skupin, které vám umožňují post marketing, a existuje jich mnoho, ujistěte se, že budete dodržovat jejich pravidla a nebudou je zaplavovat stálými příspěvky. Sledujte, co ostatní dělají jako skupina. Pokud je v této skupině několik stovek nebo tisíc aktivních lidí a pouze jedna osoba vysílá stejnou věc každých 5 minut nebo každou hodinu, nedělejte to samé, jen proto, že to jedna osoba dělá. Proveďte to, co je pro tuto skupinu obvyklé.

 

F. Neustálé označování náhodných lidí ve vašich příspěvcích. Tato funkce je určena k označování osoby, která může být v obraze, nebo označit někoho, kdo musí věnovat pozornost danému příspěvku, protože je pro něj relevantní.

 

G. Nepřiřazujte lidi do skupin bez jejich svolení. To se mi stává po celou dobu a je to velmi nepříjemné. Můžete posílat pozvánky, které dávají osobě možnost připojit, ignorovat nebo jednoduše smazat vaši žádost.

 

H. Mnoho členů zveřejnilo marketingový materiál, který lze použít a sdílet, grafiku a videa, které lze sdílet, a nápady týkající se lepších marketingových postupů. Mějte vždy na paměti personalizaci věcí, které používáte, a ujistěte se, že informace jsou přesné. Pokud vidíte něco, co se vám líbí, které nebylo dáno sdílet nebo používat, vždy kontaktujte vlastníka tohoto materiálu a požádejte o jeho svolení, než něco uděláte.

 

I. Pokud vytvoříte své vlastní stránky, skupiny, blogy atd., Ujistěte se, že dodržujete podmínky používání hostitele. Ujistěte se, že dodržujete naše pokyny pro affiliate pro sociální média a internetovou aktivitu. Můžete je zobrazit zde:

 https://drive.google.com/open?id=1Vf4BCQNWKuzCCcaGbF4uWxKe2l0aQfbh Konec***

 

***

 

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky jsou hostovány na celosvětovém webu, přístup může být dostupný iv jiných zemích. Jsme rádi, že obsah, software, produkty a / nebo služby jsou k dispozici pro lidi v kterékoli zemi, kde je to zákonné. I když momentálně nejsme obeznámeni s žádnou zemí, která zakazuje informace tohoto typu, ani konkrétně s informacemi, které poskytujeme, nepředstavujeme si, že materiály na webových stránkách jsou vhodné nebo legální pro použití v jakémkoli místě mimo Spojené státy. Zákony týkající se používání obsahu, softwaru, produktů a / nebo služeb přes internet se mohou lišit v různých zemích. Pokud máte přístup k našim webovým stránkám z místa mimo Spojené státy americké a vy sami jste odpovědní za dodržování všech platných zákonů příslušné jurisdikce. Přístup na webové stránky je zakázán v jakékoli zemi, kde je obsah považován za nezákonný nebo kde je v rozporu s předpisy.

 

***

Odmítnutí odpovědnosti za výši provize:

Bylo vynaloženo veškeré úsilí, abychom přesně reprezentovali náš projekt. Všechny příklady výsledků nelze interpretovat jako příslib nebo záruku výdělků. Vaše úroveň úspěchu při dosahování výsledků na našich webových stránkách, závisí na čase, který věnujete projektu, na vašich znalostech a na různých marketingových dovednostech. Jelikož se tyto faktory liší podle jednotlivců, nemůžeme zaručit žádný úspěch ani konkrétní výsledek. Nejsme zodpovědní za žádné vaše akce. Materiály na našich webových stránkách mohou obsahovat informace, které obsahují nebo vycházejí z výhledových prohlášení. Výhledová prohlášení poskytují naše očekávání nebo prognózy budoucích událostí. Toto prohlášení můžete identifikovat tím, že se netýkají pouze historických nebo aktuálních skutečností. Používají se slova, jako je "předvídat," "odhadovat", "očekávat", "projektovat", "zamýšlet", "plánovat", "věřit" a další slova a pojmy obdobného významu v souvislosti s popisem potenciálních výsledků zisku.

 

Copyright © United American Capital Corporation, Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc., Twnkl Estate, Inc.
Všechna práva vyhrazena.