Rekapitulace webináře Biggest talent– důležité momenty
25. září 2018
Prezentuje: Cate Kozikowski


Tento webinář je vlastnictvím United American Capital Corporation, Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc. a nesmí být nahráván a distribuován veřejnosti. Jakékoliv přepisy/ překlady poskytované " Síla MY " nejsou oficiální. Počkejte prosím na oficiální anglické rekapitulace a překlady, kde jsou uvedeny kompletní podrobnosti, prezentované během jakéhokoli webináře.

Odmítnutí odpovědnosti: Vždy jste osobně zodpovědní za své vlastní jednání a nic, co je obsaženo v tomto oznámení, nebo ve webináři,by nemělo být z jakéhokoli důvodu bráno, jako rada. Proveďte svou vlastní analýzu a promluvte se svými vlastními odborníky, před přijetím jakýchkoli rozhodnutí, například těch, které se týkají zdraví, financí, daní a podnikání. Rozhodnutí o koupi digitálních Fractional Owner Rights (F.O.R.) musí vždy vycházet pouze z informací uvedených na webové stránce a žádná z informací sdílených v žádném webináři není pro společnost právně závazná, pouze obsah přímo na webových stránkách společnosti TwnklEstate je právně závazný.

 

Témata v této rekapitulaci:

1. Biggest Talent 4.sezóna – Národní vítězové

(Poznámka: používá se nový formát webinář důležité momenty, který bude obecný a od té doby standardní a bude vylepšován.)

 

 

 

Cate se představuje (CEO, Unicorn Network, Biggest talent) a předává nejlepším soutěžícímv Biggest Talent přání od Dan Settgast (spoluzakladatel, největší talent) a přeje štěstí všem a omlouvá se za to, že není přítomen na tomto webináři.

 

 

Vysvětluje historii soutěže Biggest talent za poslední 3 roky (včetně změny názvu, "I Wanna Be Famous" (2015)), na jeho současné jméno " Biggest talent " a jak největší talentový tým společnosti Unicorn Network pomohl talentům rozvíjet svou kariéru a průlom v mezinárodním měřítku.

 

 

Cate shrnuje ročníky celosvětové soutěže Biggest talent - sezóna 1, Artie Simon (z Ruska), sezóny 2, Maya Pop (Rumunsko) a sezóny 3, Letty (Rumunsko), které se konaly v roce 2015, 2016 a 2017 a jak si vítězové Biggest talent získávají skvělou podporu své kariéry tím, že se objeví a vystupují v jednom z nejlepších míst v Las Vegas, v Planet Hollywood Resort and Casino (mnoho hereckých legend včetně Lady Gaga zde vystoupilo), a nahrávky svého vlastního singlu v Las Vegas, stejně jako podpora a pomoc od Biggest talent a Unicorn Network pokračuje poté, co jejich kariéra roste. (Další informace o minulých sezónách a vítězů na biggesttalent.com)

 

 

 

Cate oznamuje, podle jednotlivých zemí, národní vítěze - zobrazuje obrázek každého soutěžícího. Stejně jako vítězové chválí Runners-up, že i jejich výkony byly vynikající a přestože v této sezoně nezískaly, rozšířily svou fanouškovou základnu a jsou jistě vítáni, že v příštím roce opět vstoupí do 5. ročníku Biggest talent. Bude otevřen pro soutěžící, kteří se zaregistrují v příštích měsících.

 

Národní vítězové ( stát po státu)

 

Austrálie Soli Tesemak

Brazílie Luciana Zogbi

Nigérie Chioma

Rumunsko Laura Maier

 

Litva Vega

Velká Británie Pixie Loft

Jižní Korea J. Fla

Uzbekistán Exkluzivní

 

Filipíny Venisse Siy

Kanada Alexander Stewart

Kypr Demos Beke

Ázerbájdžán Sevda

 

Portugalsko Micaela Abreu

Argentina Yanina Chiesa

Chorvatsko Ana Rucner & Marko Bošnjak

Tiawan Shara Lin

 

Švédsko Johannajoins

Řecko Antonis Vlachos

Rusko Tiana

Jižní Afrika Anne & Ella

 

Indie Ritu Agarwal

Francie Sara'h

Bělorusko Lera Yaskevich & Peter Klyuyev

Pobřeží slonoviny Lory Melody

 

Německo Nicole Cross

Maroko Iman Nafia

USA Jeremy Green

Itálie Roberta Francomano

 

Španělsko Helena Cinto

Mexiko Valeria Salinas

Polsko Magdalena Dabkowska

Nizozemsko Romy Monteiro

 

Vítěz Grand Prize obdrží mnoho výhod z Biggest talent a Unicorn Network, včetně pokračující podpory mnoha způsoby, a to i po skončení soutěže. Biggest talent není jednorázový typ soutěže, protože vítězové získají globální rodinu, kde podpora, vedení a spojení pokračují v průběhu jejich kariéry.

 

 

Další informace Cate shrnuje:

 

1. října zahájí Bitva zemí- boj proti jednomu na jednoho, dokud zbývají pouze 4 soutěžící! První bitva bude oznámena v příštím víkendu (9 / 29-30) na biggesttalent.com, první bitva začíná v pondělí (10/1) a všechny bitvy jsou náhodně vybrány.

 

 

Cate znovu zdůrazňuje, jak velmi oceňuje a obdivuje každého ze všech příspěvků a výkonů soutěžících, jak jsou fantastické a talentované, a jakou silnou fanouškovskou základnu nyní obdržíte.

 

 

Cate dokončí webový seminář tím, že poděkovala všem umělcům, vítězům, členům, kteří hlasovali, a týmu Biggest talent, který pomohl, aby se to všechno stalo.

 

 

S vaším úspěchem v mysli,

Cate Kozikowski a

Váš tým podpory WAZZUB


 


 


 

***

Informace z podpory

[Vemte na vědomí]

(data jsou vždy přibližná a mohou se mírně lišit)

 

Důležité datum přichází:

Pro Biggest Talent:

  • 25. září se ohlásí národní vítězové

  • října začne první kolo bitvy

  • První bitva, která bude oznámena tento víkend (29/30 září) na BiggestTalent.com.

 

 

 

Pro Rainbow Currency a TwnklChain:

Týden 24. září se otevírá speciální služba Twnkl (YEM)

před 1. říjnem (speciální webinář pro zainteresované a znalé členy), jak se zúčastnit Důkazu práce na TwnklChain

1. října bude ohlášeno více možností TwnklChain Proof of Activity

1. října bude vyhlášena možnost TwnklChain Proof of Stake

 

 

Pro společnost TwnklEstate:

24. - 25. září, první informace o nemovitostech, které budou uvolněny

27. září otevře TwnklEstate

 

Bude oznámeno:

První aukce nových vozů na TwnklBds

 

Zaregistrujte se na nadcházející webové semináře níže:

SPECIÁLNÍ ČAS: webinář Unicorn Network (představený společností TwnklBuy) ve středu 26. září 2018 v 12:30 hod. USA Pacific Time

Zaregistrujte se nyní na Safe.Zone (pod WEBINARS hexagon), na WSS (WEBINARS), na Rainbowcurrency.com (WEBINARS) a na Unicorn.Network

https://safe.zone/

https://wesharesuccess.com/

https://rainbowcurrency.com/

https://unicorn.network/

 

***

14. září 2018 Aktualizace:

Aktualizace TwnklChain: Práce stále pokračují, tým stále řeší některé problémy týkající se provizí, které přicházejí, takže bude chvíli trvat, než to bude pravidelné, nicméně nyní můžete vidět svou historii TwnklChain pro všechny mince a žetony v pernum.com. Převody do a z CCS pro YEM a TEC jsou k dispozici, stejně jako nákupy na EEBOOX, SafeZone.info a Solario.online. Další aktualizace probíhají a budeme zveřejňovat všechny, jakmile budou k dispozici.


 

 

***


 

To je čas, který jste čekali. Biggest Talent, bitva o země se otevře 1. října. Přihlaste se na

https://biggesttalent.com/


 

Nezapomeňte se v nadcházejících týdnech často vracet zpět, takže můžete hlasovat pro všechny zúčastněné země a máte nejlepší šanci vyhrajete si v soutěži o rozhodčích sami!


 

Přejděte to a uvidíte se ve Vegas!


 

***


 

Pokud jde o doplňkové konzultace, časté dotazy a další informace o společnosti TwnklEstate, určitě budeme mít spoustu dalších informací, o které budeme sdílet krok za krokem a budeme mít k dispozici nějaké aktualizace na samotné webové stránce společnosti TwnklEstate.

Pro ty, kdo mají otázky, naleznete další podrobnosti o podrobnostech (17. srpna, 20. srpna, 24. srpna, 30. srpna, 3. září a 18. září ).

Vzhledem k délce webináře z 3. září 2018 bude jedinou oficiální verzí angličtina (widget pro překlad je k dispozici pro pohodlí při této rekapitulaci). Pokud máte nějaké dotazy, nezapomeňte se ptát, náš skvělý podpůrný tým je zde, aby vám pomohl.


 


 

***


 

V ostatních aktualizacích ... webová stránka TwnklSoccer je nyní otevřená a je k dispozici pro vaše sázky.

https://twnkl.soccer/


 

Ve WSS existuje reflex TwnklSoccer ... nezapomeňte, že termíny TwnklSoccer ve WSS a další informace budou aktualizovány dle potřeby, reflink funguje již nyní, takže je lze snadno použít a bannery se nemění, takže je můžete použít i hned.

https://wesharesuccess.com/


 

***

U předchozích aktualizací (před 18. zářím) se podívejte na rekapitulaci webináře z 18. září 2018 nebo dříve.


 

***

Podpora Live Chat je dostupná prostřednictvím následujícího odkazu.

https://join.skype.com/c0Wv3Vdf8njE

 

Pro všechny webové servery Unicorn Network:

Přihlaste se a přečtěte si recapitulaci a zaregistrujte se na webináře zde: https://www.safe.zone (WEBINARS hexagon)

 

Pro všechny informace o Rainbow Currency Webinář:

Přečtěte si recaps a zaregistrujte se pro webináře zde:

https://www.rainbowcurrency.com (tlačítko WEBINAR RECAPS z menu)

***

Nezapomeňte se podívat na Radio Safe Show!

V éteru je každé čtvrtek od 9 do 10 hodin v USA. Poslouchejte živě a podívejte se na minulé show: https://www.safe.zone (šestiúhelník RADIO SHOWS)

 

***

 

5 kroků denně na plán zvýšení své osobní provize a bonusů.

(A jako vždy, NE SPAM a ČESTNOST VŽDY)

 

1) Přihlaste se do WSS a získejte odkaz na kampaň. Právě teď, Solario a Invitation Marketing jsou skvělé pro použití.

 

2) Posílejte informativní příspěvky ve všech vašich sociálních médiích. Připomenutí, pokud máte zájem, se připojte k MIND prostřednictvím našeho odkazu (viz níže). Nemusíte vždy dát odkaz na pozvánku, jednoduše požádejte o to, aby váM zainteresovaní lidé napsali.

 

3) Mluvte s lidmi, se kterými se setkáte o UN, RC, Solario.

 

4) Vložte reklamy do BEZPLATNÝCH zdrojů ve vaší oblasti. Například v USA je Craigslist.

 

5) Uveďte své odkazy do bezplatných zdrojů, jako jsou poštovní zásilky a dopravní výměny. A každý den věnujte malý čas těm, kteří mohou propagovat.

 

Pokud jste byli zodpovědní za 100 prodaných solárních tokenů každý měsíc a 5 nových aktivních členů affiliate pro svou hru TWNKL 5x5, vyplňovali byste vaše osobní úspěchy pravidelně měsíc po měsíci. Přemýšlejte o tom, jak rychle budete schopni dosáhnout všech svých osobních cílů úspěchu!

 

NAVZÁJEM SI POMÁHAT

Zveřejněte své skvělé nápady v naší komunitě!

VŠECHNY VÍTÁME!

 

***

BUĎTE S NÁMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH!

 

Můžete se také s námi spojit přes internet. Hodnotíme Vaši podporu, lajkujeme, sdílíme a komentujeme. Děkuji!

Počínaje 7. červencem 2018 přidáme Minds.com do našeho pravidelného zasílání sociálních médií. Minds je sociální síť, která sdílí mnoho hodnot, které děláme v síti Unicorn. Pokud byste nás chtěli podpořit na Minds, připojte se prostřednictvím našeho odkazu, abychom mohli shromažďovat žetony, které se budou používat pro více pohledů na naše příspěvky, a pak rostou rychleji.

https://www.minds.com/register?referrer=UnicornNetwork

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Facebooku

https://www.facebook.com/UnicornFoundationOfficial

https://www.facebook.com/UnicornNetworkOfficial/

https://www.facebook.com/SafeZoneOfficial/

https://www.facebook.com/RainbowCurrency

 

Spojte se s Unicorn Network a SafeZone na Twitteru

https://twitter.com/UnicornFndtion

https://twitter.com/UnicornNetwork

https://twitter.com/SafeZoneInc

 

Můžete být také s Rainbow Currency Foundation!

Twitter: https://twitter.com/RainbowCurrency

Reddit: https://www.reddit.com/r/RainbowCurrency/

BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2735483

Facebook: https://www.facebook.com/groups/531871263858847

Telegram: https://t.me/joinchat/IGdYD0UEDO7YmEWg3VZWww

 

Připojte se k odkazům na sociálních sítích společnosti Solario!

Facebook: https://www.facebook.com/SolarioOfficial

Facebook skupina:

https://www.facebook.com/groups/684744401696132

Twitter: https://twitter.com/SolarioOfficial

Reddit: https://www.reddit.com/r/Solario

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3453824

Telegram: https://t.me/solarioofficial


 

 

***

 

Odmítnutí odpovědnosti třetích stran sociálních médií

 

Unicorn Network využívá webové stránky a aplikace třetích stran pro marketing a často požádá členy, aby dobrovolně spolupracovali s těmito službami, aby se zvýšil dosah našich příspěvků. Nicméně, pokud není výslovně uvedeno, Unicorn Network neposkytuje záruku bezpečnosti nebo bezpečnosti těchto služeb a členovi je doporučeno, aby tyto služby využíval s vědomím, že jakékoli problémy, které mohou vzniknout jejich používáním, nespadají do odpovědnosti Unicorn Network.

 

***

** Připomenutí pro všechny členy: ** Máme přísnou politiku proti spamu. Buďte profesionální při sdílení odkazů na kteroukoli z našich nabídek. Bylo zjištěno, že někteří členové posílají své odkazy na jiné stránky a na Facebookové skupiny. ** Toto je nevyžádaná pošta !!! ** Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na jiných stránkách nebo ve skupinách, pokud to není stránka nebo skupina specificky nastavená pro sdílení obchodních příležitostí. Neměli byste zveřejňovat vaše odkazy na časové ose jiné osoby, na žádné sociální stránce, pokud vám to nedovolí. Prosím, buďte ohleduplní a profesionální. Děkuji.

 

Pokyny pro pozvání členů

*** Vážení členové,

Naše Rainbow Currency je velmi vzrušující příležitostí pro všechny členy a pro budoucnost obchodu a finančních transakcí.

Víme, že každý je velmi nadšený a inovativní při podpoře naší Rainbow Currency z tohoto výskytu jednou za život.

Jako vždy chceme mít na paměti pověst společnosti a samozřejmě při propagaci je několik věcí, které je třeba věnovat:

 

A. Při překládání informací musí být obchodní značky v angličtině. Rainbow Currency, Twinkle, Glitter, Rainbow, SafeZone atd. Musí být v angličtině.

 

B. Vždy poskytněte přesné informace na firemních stránkách jako informační pokyn. Nedělejtete divoké tvrzení nebo změnu významu cokoli. Pokud si nejste jisti, co znamená něco, objasněte.

 

C. Ujistěte se, že jste v souladu s místními a mezinárodními antispamovými předpisy týkajícími se e-mailů. Pokud používáte zásilky, měli byste si být jisti, že ti, kterým posíláte e-maily, jsou přihlášeni k přijímání e-mailů. Pokud posíláte e-maily přátelům / rodině, ujistěte se, že respektujete jejich přání, pokud vás požádají, abyste jim nepředávali nabídky.

 

D. Nikdy nepoužívejte naše Mailaxy pro jakékoli marketingové zásilky. Je určen k použití pouze pro osobní potřebu. Účty mohou být uzavřeny, pokud se dostaneme do seznamu na černé stránce kvůli členům, kteří používají Mailaxy k marketingu a jsou označeni jako spam.

 

E. V sociálních médiích, jako je Facebook, Twitter atd., Vždy dodržujte jejich podmínky používání.

* Nikdy nezveřejňujte své odkazy nebo propagační akce na stránce profilu kteréhokoli jiného člena. Pokud zveřejníte na svém profilu, ti, kteří vás budou sledovat, uvidí, zda budou sledovat vaše příspěvky.

* Nikdy nereagujte na příspěvek někoho jiného nebo na komentář s odkazy či propagacemi.

* Pokud patříte do skupin, které vám umožňují post marketing, a existuje jich mnoho, ujistěte se, že budete dodržovat jejich pravidla a nebudou je zaplavovat stálými příspěvky. Sledujte, co ostatní dělají jako skupina. Pokud je v této skupině několik stovek nebo tisíc aktivních lidí a pouze jedna osoba vysílá stejnou věc každých 5 minut nebo každou hodinu, nedělejte to samé, jen proto, že to jedna osoba dělá. Proveďte to, co je pro tuto skupinu obvyklé.

 

F. Neustálé označování náhodných lidí ve vašich příspěvcích. Tato funkce je určena k označování osoby, která může být v obraze, nebo označit někoho, kdo musí věnovat pozornost danému příspěvku, protože je pro něj relevantní.

 

G. Nepřiřazujte lidi do skupin bez jejich svolení. To se mi stává po celou dobu a je to velmi nepříjemné. Můžete posílat pozvánky, které dávají osobě možnost připojit, ignorovat nebo jednoduše smazat vaši žádost.

 

H. Mnoho členů zveřejnilo marketingový materiál, který lze použít a sdílet, grafiku a videa, které lze sdílet, a nápady týkající se lepších marketingových postupů. Mějte vždy na paměti personalizaci věcí, které používáte, a ujistěte se, že informace jsou přesné. Pokud vidíte něco, co se vám líbí, které nebylo dáno sdílet nebo používat, vždy kontaktujte vlastníka tohoto materiálu a požádejte o jeho svolení, než něco uděláte.

 

I. Pokud vytvoříte své vlastní stránky, skupiny, blogy atd., Ujistěte se, že dodržujete podmínky používání hostitele. Ujistěte se, že dodržujete naše pokyny pro affiliate pro sociální média a internetovou aktivitu. Můžete je zobrazit zde:

 https://drive.google.com/open?id=1Vf4BCQNWKuzCCcaGbF4uWxKe2l0aQfbh Konec***

 

***

 

Vzhledem k tomu, že naše webové stránky jsou hostovány na celosvětovém webu, přístup může být dostupný iv jiných zemích. Jsme rádi, že obsah, software, produkty a / nebo služby jsou k dispozici pro lidi v kterékoli zemi, kde je to zákonné. I když momentálně nejsme obeznámeni s žádnou zemí, která zakazuje informace tohoto typu, ani konkrétně s informacemi, které poskytujeme, nepředstavujeme si, že materiály na webových stránkách jsou vhodné nebo legální pro použití v jakémkoli místě mimo Spojené státy. Zákony týkající se používání obsahu, softwaru, produktů a / nebo služeb přes internet se mohou lišit v různých zemích. Pokud máte přístup k našim webovým stránkám z místa mimo Spojené státy americké a vy sami jste odpovědní za dodržování všech platných zákonů příslušné jurisdikce. Přístup na webové stránky je zakázán v jakékoli zemi, kde je obsah považován za nezákonný nebo kde je v rozporu s předpisy.

 

***

Odmítnutí odpovědnosti za výši provize :

Bylo vynaloženo veškeré úsilí, abychom přesně reprezentovali náš projekt. Všechny příklady výsledků nelze interpretovat jako příslib nebo záruku výdělků. Vaše úroveň úspěchu při dosahování výsledků na našich webových stránkách, závisí na čase, který věnujete projektu, na vašich znalostech a na různých marketingových dovednostech. Jelikož se tyto faktory liší podle jednotlivců, nemůžeme zaručit žádný úspěch ani konkrétní výsledek. Nejsme zodpovědní za žádné vaše akce. Materiály na našich webových stránkách mohou obsahovat informace, které obsahují nebo vycházejí z výhledových prohlášení. Výhledová prohlášení poskytují naše očekávání nebo prognózy budoucích událostí. Toto prohlášení můžete identifikovat tím, že se netýkají pouze historických nebo aktuálních skutečností. Používají se slova, jako je "předvídat," "odhadovat", "očekávat", "projektovat", "zamýšlet", "plánovat", "věřit" a další slova a pojmy obdobného významu v souvislosti s popisem potenciálních výsledků zisku.

 

Copyright © 2018 United American Capital Corporation,
Unicorn Network, Inc., SafeZone, Inc.
Všechna práva vyhrazena.